O blogu

Blog malvibee to połączenie moich pasji: podróżowania i pisania. Znajdziecie tutaj relacje z moich wypraw, tych bliskich jak i dalekich, miejsc, które mnie urzekły, w których się zakochałam, które wywołały u mnie najróżniejsze emocje, zmieniły moje patrzenie i punkt widzenia na wiele spraw.

Blog malvibee to także relacja z życia na emigracji, życia w innych krajach, zmagania się nieraz z różnicami kulturowymi, ale też o tym co w tym wszystkim jest właśnie najpiękniejsze, czyli o uczeniu się i zrozumieniu innych kultur i zwyczajów.

Głęboko wierzę w to, że kluczem do zrozumienia świata jest otwartość, a podróże są najlepszą drogą do tego, żeby ten otaczający nas świat lepiej zrozumieć. To właśnie podróże sprawiają, że człowiek staje się bardziej otwarty, tolerancyjny, bardziej wrażliwy i jeszcze bardziej ciekawy świata i ludzi.

Mam nadzieję, że lektura mojego bloga zachęci Was to częstszego podróżowania, nie tylko w celu lepszego zrozumienia śwata, ale także w celu lepszego poznania i zrozumienia siebie.

Wszystkie  teksty i zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, chyba, że zaznaczono inaczej. Jeżeli chcesz cytować jakiś fragment mojego tekstu jest mi niezmiernie miło, ale bardzo proszę wówczas o podanie źródła.

No Comments

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.